| Melisa93 a întrebat:

Sunt Melisa, am 17 ani, si am o problema sunt foarte slaba, si eu frecventez de 3 ori pe saptamana dansuri populare,, Mostenitorii" sh depun mult efort fizic, oare faptul ca sunt slaba e din cauza asta? sa lepad dansurile? plizz

Răspuns Câştigător
| Queensway a răspuns:

Nu neaparat.Si prietena mea este f slaba si face handball...Asa este constructia corpului tau.winking

1 răspuns:
| downdl a răspuns:

Salut hai sa imi dau si eu cu parerea. primul lucru tine de tipul somatic in care te incadrezi tu esti Ectomorf dar pana si cei din categoria asta pot lua in greutate frumos si armonios ideea e ca trebuie sa urmezi un program de nutritie