| DBlack a întrebat:

Sunt nedumerit cu o chestie big grin.

ce ati alege intre Nokia N73 sau Samsung Corby

amandoua tell-uri mi se par tari. doar ca, corby are probleme cu touch-ul. vreau sa vad si parerea voastra

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Dupa experienta mea, intre un Samsung si un Nokia te sfatuiesc sa alegi Nokia instantaneu, nici nu se compara. la Samsung Corby deja toata lumea s-a umplut de acest Samsung corby, cel putin la mine in scoala foarte multa lume are. cea mai buna alegere din partea mea mi se pare a fi Nokia N73 si daca ai grija de el inca sa nu iti cade de 20 ori pe zi si sa nu il bagi in apa si sa il disperi la cap te va tine de voie vreo 2 ani fara sa ia nici o problema cu el.