| LiviaLyvy a întrebat:

Inca nu stiu ce telefon sa`mi iau
Ma Gandeam la corby dar apoi m`am uitat pe net si am vazut ca LG CF are mai multe si e si din 2010 pe cand corby e din 2009
Nu stiu ce sa fac. Dupa parerea voastra care credeti ca e mai bun?
Inafar` de iphone sau gen nokia c3 sau samsung 5225 nu`mi place astea caramida
Vreau tot ceva cu touch da` sa fie bun
Pt ca eu am acum vodafone 541 alcatel si inca mai merge cu toate ca mi-a cazut in apa si in noroi si in cafea...
E destul de bun si are 1 an de cand l`am cumparat :d
Dar se apropie ziua mea si vreau altu` pentru ca vreau sa-l mai schimb
>FUNDAAAAAAAAbig grin< Raspund Urgeeeent vaaaaaaa rog TPU [-o

Răspuns Câştigător
| ViLLy_4289 a răspuns:

Daca vrei ceva bun si ieftin i-ati un motorla defy. Este rezistenn la praf socuri si apa.Are wi fi, 3g multe aplicatii si mult divertismentwinking daca ar fi sa aleg intre cele 2 as alege corby-ul pentru design.Este chiar dragutbig grin fundita?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti dau 3 :
HTC desire :
http://www.price.ro/preturi_htc_desire_291707.htm
Nokia 5530 xpress music :
http://www.shopmania.ro/......37525.html
Motorola defy :
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-motorola-defy-3013
(asta rezista si sub apa :D )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt corby a aparut in 2009 pe la sfarsit aproape de 2010...eu am corby si sunt multumit de el e bun din toate punctele de privire

| Kiky2 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea cu tach un Samsung galaxy 550 ii super la 700 ron mie mil place foarte mult

| dragutza98 a răspuns:

Pai eu am I PHONE si e foarte bun dupa parerea mea iatii-l

| flavya a răspuns:

Gandeste-te bine inainte de a cumpara LG CF este un telefon bun. Sfatul meu este sal cumperi! FUNDA!

| SteFaNia_9478 a răspuns:

Dupa parerea mea, eu as alege un LG u9, il am si eu si este forte bun, si are si tach si se potriveste pentru o fata mai mult decat un LG cf...parerea mea