| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Sunt nouă pe ebay şi vreau să mă lămurească cineva. vedeţi? acolo scrie free shipping ( pe poza unde arată acele beanies) iar dacă daţi în jos arată că este între 3 ianuarie şi 23 ianuarie şi după zice gps 15 şi tot nu înţeleg dacă este transportul gratis sau nu...mă poate lămuri cineva, vă rog? mulţumesc. http://www.ebay.com/......0750068775

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Cand comanzi te uiti direct acolo sub pret. La tine scrie Shipping: FREE Economy Int'l Postage | See details deci transportul e gratis. Intrucat vin sarbatorile....asteapta-te sa il primesti tarziu de tot. Stii doar cum sunt romanii: "de sarbatori nu munceste". Succes!