| MariaMonica a întrebat:

Sunt operata de apendicita si vreau sa ma spal pe cap dar nu pot sa stau aplecata pentru ca ma fortez si ma doare operatia... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

Pai... Stai la marginea patului, cu capul in jos, iar jos pune un lighean cu apa si ce-ti mai trebuie... si asa nu cred ca o sa te fortezi happy. Am fost si eu in situatia asta, dar daca nu poti singura asa, roaga pe cineva sa te spele. Fundă? :*

2 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Punete in fund langa cada sau dus si roag-o pe o prietena saupe mama ta sa te ejute...sau mergi la salonhappy

| karolinutza a răspuns:

Cand faci dus stai in picioare si spalate asa.hee hee