| Rolly20 a întrebat:

Sunt plinuta. Daca am burta mare sa o ascund sau sa o las sa se vada?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai schimbat sexul intre timp? Toate intrebarile tale au acelasi subiect si ti s-a raspuns.
Devii agasant.
Sau agasantă, ca nu stiu cum sa ma adresez.

https://www.tpu.ro/......hainele-e/

| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai 20 de kg peste greutatea normala sa nu te numesti plinuta, ci grasa/suporaponderala!
Indiferent ce ai purta, tot grasa arati, fiindca este imposibil sa ascunzi 20kg!

Ti-as recomanda sa pui mana serios sa slabesti, bagand in gura mai putin si apuca-te de alergat, daca nu vrei sa faci un sport.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Las-o.

| VoidEternal a răspuns:

In primele întrebări erai băiat și acum ești fata.
In fine, fa sport, mănâncă sănătos și nu îți mai căuta scuze.