| membrugirl2010 a întrebat:

Sunt prea dependenta de calculator de internet adica de facebook, ce sa facbig grin?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Bun venit in lumea mea sad
eu, pe langa faceboog, sunt dependenta si de TPU si de un blog!

| Awndre a răspuns:

Pai simplu, iesi cu prietenii la un suc, practica un sport, uite mergi la sala.thinking mai citeste o carte, nu te mai gandi la facebookoh go on

| biBii07 a răspuns:

Implica-te in alte activitati care sa iti ocupe timpul. de exemplu incepe activitati de voluntariat in zona in care locuiesti, iesi cu prietenii mai des, i-ati un animal de companie de preferat un caine ca sa il poti plimba, apuca-te de citit, fa un obicei in a merge la sala, sau la un bazin de inot, plimba-te.

| Dodolino0 a răspuns:

Pai n`ai ce`i face laughing

o posibilitate ar fi sa ramai fara net...sau sa practici un sport ceva sa-ti ocupi timpu` ca sa nu mai ai timp de calculatorbig grin
dar sa fim sinceri...majoritatea suntem dependenti serios laughing

aa si poate iti dezactivezi si contul` de facebook laughing
s-a rezolvat laughing

take caretongue

| johnyjohny a răspuns:

Iati prietenele de manuta si ducetiva in club, terasa, moll, strangetiva toate la una dintre voi acasa si petreceti, vorbiti de baiti de ex. sau fa-ti un iubit care sa iti stea toata ziua pe cap big grin

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Get a liiiiiiiiiiiiife!

| anca_6127 a răspuns:

Daca tu ai vointa si intr-adevar vrei o sa reusesti, poti sa-ti gasesti alte activitati, sa iesi in oras cu prieteni, orice alceva...winking