| Zimm a întrebat:

Sunt prea inalt pentru fata care imi place? thinking Eu sunt acum clasa a opta, am 15 ani si imi place foarte mult de o fata, Larisa. Sunt handbalist, deci sunt ceva mai inalt, masor 1.97-1.98 si probabil sa mai cresc cativa cm. Ea este ceva mai scunda, aproape 1.70 si nu stiu daca ar vrea sa aiba ca iubit pe cineva mult mai inalt ca ea. De obicei nu ma simt nesigur pe mine din cauza inaltimii, dar aici este o exceptie. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca inaltimea nu conteaza asa mult daca simte ceva pentru tine, nici macar nu e diferenta asa mare, daca isi mai ia si pantofi cu toc e cat tine

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Daca va iubiti eu nu cred ca asta este o problema... important este sa va simtiti voi bine unul cu altul ce zice lumea chiar nu conteaza, eu am avut o prietena cu un iubit la fel de inalt dar nu mi se parea ca le statea rau, le statea bine impreuna pur si simplu... happy inaltimea nu mai conta

| Ivanovicius a răspuns:

Sa nu te simti nesigur pe tine din cauza inaltimii! Ce spui tu acolo e o prostie! Iubirea nu are varsta, inaltime, nimic! Iubirea vine din interior, nu din inaltime. Nu ai de ce sa-ti fie frica / rusine pentru ca esti inalt. Chiar deloc! Bafta!

| HenkyPenky a răspuns:

Depinde de fata, majoritatea se simt protejate de un baiat inalt, altele vor pitici de gradina...