| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin confuz. Am un prieten pe care il consider frate mi-a fost aproape mereu chiar cand nu aveam chef de el si se baga mereu cand eram nervos chiar daca mi-am descarcat nervii pe el tot a continuat sa stea langa mine. Eu am realizat asta dupa ceva timp. Dar acum incearca sa ma faca sa vorbesc tot mai putin si imi spune ca sa nu ma rezum doar la o persoana (el) de credeti ca face asta? I-am luat de ziua lui cadou intr-un joc pentru ca si-l dorea foarte mult si tot incearca sa mi-l dea inapoi, nu intelege ca e cadou

Răspuns Câştigător
| al9264 a răspuns:

Am cunoscut si eu genul asta de oameni. Sunt interesati sa ii scoata din groapa pe cei in necaz, apoi trec mai departe, cautand un alt om in groapa. Au experienta si vor sa se reflecte asta in ceea ce au facut candva, sa se simta bine. Probabil, au fost si ei la un moment dat in groapa si au vazut cat era de naspa, asa ca, dupa ce au iesit, i-a scos si pe altii.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai putea sa stai devorba ca el si sa ii spui ce crezi, incearca sa ii explici ca nu iti place cum se comporta, fii mai indiferent cu el si o sa vada ca esti suparat pe el.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i sa te faca sa intelegi ca nu pricepi comportamentul lui. Si ii adresezi intrebarile care te roade

| stefansfatuitorul a răspuns:

Mama ce gay esti