| LCD a întrebat:

Sunt putin ragusita love struck dar vreau sa ragusesc si mai mult laughing poate pare ciudat dar mie imi place cand sunt ragusita. ce sa fac sa dureze si mai mult? big grin

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tu esti batuta in cap? Nu vrei si un mic virus gripal? Stii la cate rele duce inconstienta asta? Si mai grav, o sa te formezi asa si vei lua niste decizii in viata de mama-mama!

| JackieSue a răspuns:

Si mie imi place cand sunt ragusita.
Eu nu prea ma pricep la cantat...adica deloc.
Si nici nu pot sa ating un sunet foarte inalt.
Asa ca ma fortez sa cant foarte sus si o sa ragusesti.
Sau sa tipi foarte tare.
Eram intr-o tabara si eram putin ragusita si ma durea in gat si era o prostie de concurs cine tipa cel mai tare.Si eu tip tare...si am tipat eu atat de tare ca in 2 secunde nu mai aveam voce laughing. Vorbeam si degaba ...parca eram pe mutlaughing.

| Emeraude a răspuns:

Genial.Eu iti propun sa fumezi un pachet-doua de tigari pe zi pana pe la 40-45 de ani si o sa ai o voce perfecta. Ragusita, asa cum vrei tu happy. Spor la fumat!
(Luand-o serios, inconstienta asta te va afecta mult timp de-acum incolo daca nu incerci sa te schimb... e o prostie sa-ti doresti sa ragusesti. Ai fost la doctor? Nu cumva ai vreo raceala(poate si gripa, doamne-fereste)? La asta ar fi trebuit sa te gandesti inainte...

| Sara a răspuns:

laughing mdah. multe doamne sunt pe Pamantu' asta. solutia e sa tipi. Dar ai grija cu raguseala asta, e si ceva faringian la mijloc happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Papa inghetatawinking laughing) si dupa incepe sa tipi si sa alergi.

| alinutzacodruta a răspuns:

Aoleu... te simti bine? happy

| skydriver a răspuns:

@SoftCristi rolling on the floor foarte tare! dar daca fata vrea sa fie ragusita, hai sa o ajutam!
Poti sa incepi ritualul de mentinere a raguselii prin a urla cat te tin plamanii pana nu mai poti vorbi, dupa aia ca sa iti mai revi un pic poti sa alergi fara nimic la gat la -20 de grade, iar dupa ce te opresti sa mananci o inghetata!
Spor la treaba! Sa ma anunti si pe mine daca reusesti sa ramai asa mai mult de o saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa mult. ca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingai de minerolling on the floor
bea multe sucuri acidulatebig grin
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce ii cu tine?laughing

| vonneest a răspuns:

Nu suna ciudat.:pe
Si mie imi place cand sunt ragusita.Sincera sa fiu mi-as dori o voce stil Kat Von D :X