| Beykutza a întrebat:

TPU stiu ca suna ciudat dar cum pot sa ragusesc pana maine? Va rog ajutati-ma trebuie neaparat dar nu vreau sa beau apa rece...(nu sunt nebuna sa ragusesc eu asa ca imi place) imi trebuie pentru ceva...Va rog HELP! Va multumesc si app dau funda voturi tot ce vreti! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti o perna pe fata in timp ce urli. Poate se aude mai silentios. laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urla cat te tin plamanii vreo 2 ore.

| Beykutza explică (pentru anonim_4396):

Multumeschee hee Dar o sa trezesc tot cartieru la ora astaaahh

| anonim_4396 a răspuns (pentru Beykutza):

Pune-ti o perna pe fata in timp ce urli. Poate se aude mai silentios. laughing

| capsuna16 a răspuns:

Canta!