| BYBY a întrebat:

Sunt racita cobza! Ma plictisesc pentru ca nu am voie sa ies afara ca sa nu racesc mai rau! Sfaturi! Ce sa fac!?

Răspuns Câştigător
| HH_2726 a răspuns:

Deseneaza smug
Vorbeste la telefon.
Uita-te la tv.
Sau cauta pe net filme sau seriale gen "Merlin","Grey`s anatomy"...
Bafta!
Si insanatosire grabnica:X

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai eu am luat modafen, biseptrim. am pus apa fierinte intr-un lighean cu sare de bucatarie, si mi-am pus picoarele acum.am stat pana s`a racit apa. iar dupa 2 zile mi-a trecut raceala love struck

| Emena a răspuns:

Ahh. scuze. am inteles ce sa faci sa iti treaca raceala.pai te poti uita la un film, iti poti chema prietenele la tine, desenezi, iti faci bratari, citeste o carte

| Ecou a răspuns:

Ai putea sa incerci pokerstars laughing)) sau sa citesti o carte online sauuu sa asculti MULLLLLLTA muzica happy