| BYBY a întrebat:

Sunt racita de ieri de dimineata si nu mai poooot!

Va rog. Ceva remedii naturale sau orice!

Sunt praf!

Funda la cine scrie mai mult:X

Răspuns Câştigător
| RestricT a răspuns:

Si eu sunt racit, dar nu cum eram acum cateva zile. Eu am luat panadol happy, si daca ai nasul infundat iti recomand un creion nazal pe care il poti lua de la farmacie happy Cel cu tigrul pe el este mai mentolat mai puternic, tragi de 2 ori din el si esti ca noua :X, sper sa te faci bine happy... FunDa? happy

2 răspunsuri:
| sweet_1526 a răspuns:

Pai incearca si uh niste pastile ( ampicilina, paracetamol sinus, nurofen sau mucosin). kiss

| teaaa a răspuns:

Nurofen, strepsils, tantum verde(l-am mine au functionat, in 2-3 mi-a trecut raceala)