| Rywzor a întrebat:

Sunt reale aparatele alea de la bâlciuri in care dai cu pumnul si iti arata cat dai?

1 răspuns:
| kata981 a răspuns:

Da, sa iti explic si de ce. Atunci cand dai cu pumnu in el se duce ori mai incet ori repede si atunci aparatu ala incepe numerotarea si am inteles ca are un interval de timp cand ai dat si e lat orizontal el atunci incepe numerotarea in timpul care s-a dus sacul ala si forta care ai dat incepe si numara. Am avut un prieten care avea aparat dala si se ducea la concerte expo flora si etc. Sper ca te'am ajutat