| Broadband a întrebat:

Salutare tpu..in urma cu ceva saptamani mi-am luxat mana dreapta in aparatele alea prostesti de dat cu pumnul big grin dupa cateva minute mi-a venit ameteala si trebuia sa stau numai jos intins sa-mi revin. ce treaba a avut ameteala ( scaderea tensiunii) cu sclintirea mainii? poate cineva mai experimentat sa-mi explice
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Comediantul a răspuns:

Draga prietene.tu esti un caz usor.
Eu am dat cu toata forta cu pumnul in aer pana am dat in tocu usi..pe langa simptomele tale a trebuit sa fug la baie pentru ca literalmente ma pisam pe mine..acum ameteala nu are nici o legatura cu sclintirea mainii propriuzis...ameteala ai avut-o datorita socului foarte puternic si a durerii care a venit prea brusc pentru a o putea simtii in totalitate..cu mana luxata nu ma bag dar stai linistit ca nu are nici o legatura ameteala cu luxatia.
Toate cele bune