| TheAnswerMan a întrebat:

Hey toata lumea!
Stiti aparatele alea de la balci care dai cu pumnul intr-o minge si iti zice cat de tare ai dat?
Eu am dat 501 la 13 ani.
Ce credeti? Am ceva mamaliga in mine?laughing

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

E o panarama de aparat, si scorul difera in functie de cum e setat, atata timp cat nu faci nici sala, nici box, e un scor bun. Bravo!

26 răspunsuri:
| Ralucaaa6 a răspuns:

laughing
Clar aiwinking! La 13 ani...bravo kiss

| AndreiGabi a răspuns:

Am 18 si de abia am dat 0, 1 crying(((((((

| AndreiGabi a răspuns:

Am 18 si de abia am dat 0, 1 crying(((((((

Răspuns utilizator avertizat
| Gimmie1ツツ a răspuns:

Eu 831 la 12 ani.

| 0nlyMe a răspuns:

Aparatele alea nu sunt toate la fel... Unele sunt setate sa urce mai usor, altele mai greu, deci nu e ceva ce poate cineva sa-ti zica daca ai dat mult sau putin.

| TheAnswerMan explică (pentru 0nlyMe):

La noi antrenorul(foarte bine facut)a dat 650 si cel mai puternic din echipa care era cu noi a dat 615.

| 0nlyMe a răspuns (pentru TheAnswerMan):

rolling on the floor Ti-au murit laudatorii? Mai minteam si eu la 13 ani dar nu infloream atata povestilerolling on the floor

| TheAnswerMan explică (pentru 0nlyMe):

Ai ceva la cap?
Eu nu mint ma.Tu esti ala care cred ca da 300 la 16 ani laughing)

| TheAnswerMan explică (pentru 0nlyMe):

Eu am dat 501 la 13 ani(abia impliniti)si nu sunt un smardoi de ala care sa dea in orice misca.

| 0nlyMe a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Pentru cultura ta generala... Nu am 16 ani si nici nu ma sparg in figuri cu ce forta amrolling on the floor

| TheAnswerMan explică (pentru 0nlyMe):

Pai si ce mai cauti aici?laughing
Eu am intrebat daca dau si eu decent cu pumnul.Adica cu ce forta dau.
N-am zis ca dau mai mult ca voi.

| 0nlyMe a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Pai eu am zis pur si simplu ca difera de la aparat la aparat ca nu are cum cineva sa-si de-a seama daca dai decent sau nu... Si tu ai inceput sa te agiti ca a dat antrenorul vostru "foarte bine facut" 650, poate saracu era bolnav sau a vrut sa va simtiti voi bine sau ai inceput tu sa aburesti...

| TheAnswerMan explică (pentru 0nlyMe):

Pai antrenorul meu are 23 ani si nu era bolnav.

| 0nlyMe a răspuns (pentru TheAnswerMan):

In fine...

| TheAnswerMan explică:

Am uitat sa va spun ca abia am implinit 13 ani deci...

| TheAnswerMan explică:

Pai ai 15 ani, eu abia am implinit 13 ani...

| TheAnswerMan explică:

Mai va spun si ca eu nu fac sala deloc.Eu ma duc la rugby si sunt ceva mai plinut de felul meu.

| 4ndr3i a răspuns:

Ai ma...dar trebuie sa mai mananci..pana dai 1000 ca mine...big grin

| Andreicik a răspuns:

Eu am 11ani, dar am dat 450... E destul de bine, mai ales daca nu te ocupi cu sportul...

| KazumaKwabara a răspuns:

E slabut

| KazumaKwabara a răspuns:

Un vecin de-al meu dintr-a cincea a dat 783, eu am dat 950 la 15 ani

| Sobolan123 a răspuns:

LOL Eu am 13 ani si 9 luni si am dat 800 si am 1 65 cu 55. Depinde si cum lovesti, dar daca n-ai pic de mushi p tine. tongue

| AndreiSoft a răspuns:

Minciuni max ii 999 si un coleg de ameu are 13 ani 1.8 m si a dat 998

| Bodonel a răspuns:

Varza atat dau eu cu palma in ea big grin LoL 13 ANI ...nu ma mir oi avea 40 kg la ani tai aveam 60... si nu earam gras