| InLove a întrebat:

Sunt satena, spre blond, vreau sa imi fac cateva suvite mai blonde... cu ce as putea sa mi le fac, in afara de vopsea, si cum sa procedez! multumesc dau FUNDA!

1 răspuns:
| regina a răspuns:

Pai sunt sampoane care tin cam 6 saptamani, dar depinde foarte mult de parul pe care il ai ca la unele tipuri de par nu au nici un efect{la minesad}, se aplica ca vopseaua si pentru a putea sa faci suvitele iti trebuie si staniol{alimentar e f bun}. Sau decolorant dar eu nu am incercatlaughing
te pupic:*