| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sefa clasei iar in martie,impreuna cu clasa, organizam Balul Primaverii in club. Se va face o preselectie pentru fete deoarece,cea mai cea, care o sa fie draguta, inteligenta si o sa se descurce bine la toate probele va primi titlul de Miss Primavara. Ceva idee pentru probe concurentelor si legate de organizarea balului? big grin Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Abby1516 a răspuns:

Depinde ce clasa esti!
Daca esti pe clasele 1-4 pot fi probe de recitat poezi; ghicitori; bancuri; dans
Daca esti pe clasele 5-8 sau liceu concurs de dans; cantat; cultura generala

| ConstiintaTa a răspuns (pentru Abby1516):

Sunt in clasa a 10-a si organizam pentru |X -XII si poate si fosti aboslvenit ai liceului care doresc sa fie prezenti si sa se distreze ...gen : remember old&good times.

| Abby1516 a răspuns (pentru ConstiintaTa):

Concurs de dans; cantat; cultura generala; pauza in care sa asculte muzica si sa petreaca fiecare cum doreste. Sper ca iti pot fi de folos!

| ConstiintaTa a răspuns (pentru Abby1516):

Aceste probe sunt cunoscute de toata lumea, vreau ceva mai inedit, deosebit. Multumesc oricum.big grin