| RooxJls a întrebat:

Sunt in clasa aXII-a si bineintleles trebuie sa particip la organizarea balului bobocilor si vreau sa iasa bine, sa fie un bal de neuitat.Asa ca va rog sa imi dati niste idei pentru una dintre urmatoarele:bilete,probe,premii,tematica, decoruri, discurs cum obtinem sponsorizari si cum sa ne organizam ca totul sa iasa bine! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| defapteunuexist a răspuns:

Eu tot timpul ma duceam la baluri doar pentru pantonime si scenete! mi-se par foarte tari.