| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ultimul an la liceu, si ma ghindeam la ce universitate si facultate sa merg mai departe, si analizind o multime de posibilitati, am decis sa merg la facultatea de psihologie la Univeristea Transilvaneana din Brasov!
Ce ziceti? pur si simplu este singura sfera in care simt ca o sa imi fie interesant si o sa imi placa, doar ca cineva zicea ca nu merita fiindca nu este bine platita si in general e o pierdere de timp! ce parere avezi? as-i dori sa vobesc cu o persoana care invata la aceasta facultate, daca e posibil.

Multumesc!

1 răspuns:
| GD15 a răspuns:

Stii, si eu tot is ultimu an de liceu! Si tot la aceasta profiesie m-am gandit si eu. si tot asa au zis multi ca nu merita sa ma duc. Dar eu stiu una toate profesiile sint rau platite celor care nusi cunos profesia. Un psiholog bun, mereu va fi platit bine! Asa ca, succese.