| Loredanachirița6 a întrebat:

Ce sa fac sa cresc in inaltime? Am 18 ani si am 1.50. Imi este foarte rusine!

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Poti sa stai agatata de o bara cu mainile cateva minute pe zi.Mie mi-a recomandat la 18 ani medicul pentu niste probleme ca spatele si peste 3 luni am vazut ca am crescut cativa centimetrii.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare sincer rau, dar la varsta asta nu mai poti creste in inaltime, fiindca cresterea ta s-a incheiat deja in jurul varstei de 16 ani.
Poarta tocuri si pastreaza-te slaba, fiindca atunci ai senzatia ca esti si mai inalta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic nu poți. Poți doar să renunți la rușine.

| VoidEternal a răspuns:

Mulți bărbați preferă fetele mici de înălțime. Nu te îngrijora din cauza asta. In niciun caz nu e un motiv de rușine.