| mihaelaDoicescu32 a întrebat:

Sunt virgina dar de o zi tot am gaze vaginale.
Este vreo sansa sa nu mai fiu virgina? mentionez ca nu am avut niciun contact sexual.

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!

Nu, nu este nici o şansă să nu mai fi virgină. Atâta timp cât nu ai avut vreun contact sexual este imposibil să îţi pierzi virginitatea. Sau dacă ţi-ai introdus ceva, destul de adânc în vagin poţi, de asemenea să îţi pierzi virginitatea. Dacă ai făcut acest lucru fă un test de sarcină.
Gazele vaginale ("vanturi" sau "parturi") se intalnesc la aproape toate femeile la un moment dat, mai ales in timpul actului sexual sau alte forme de exercitii. Nu fi jenată. Eşti perfect normală.

Baftă!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca sunt vaginale? Acestea apar in timpul actului sexual de regula.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Daaaa esti galeata, gata! incredibil! omoara-te! =]] ce intrebare proasta broken heart ma intristezi =]]