| Anonimgirl0773 a întrebat:

Sunt vloggerita si am foarte multi abonati dar de la un timp incoace primesc mult hate si nu stiu ce sa fac m-as lasa de YouTube fiindca nu suport hate-ul spuneti voii ce ar trebui sa fac sa ma las de YouTube sau sa continui?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hate o sa primesti oricand orice ai face.

| mentholinks a răspuns:

Cum se numeste canalul? Iti fac eu o evaluare.

| deeeaqq a răspuns:

"foarte mulți" însemnând?

| Xdreaper21 a răspuns:

Depinde o data cu abonatii vine si timpul alocat videouriolor daca esti sigura ca vri avea timp nu te lasa(hate fac cei care au vazut ceva ce ai gresit sau cei care nu pot realiza ce ai realizat)

| Severin_Ana_1993 a răspuns:

Nu te lasa! Oamenii care iti dau hate sunt doar invidiosi. Oricum, mereu vei da peste astfel de persoane.
Chiar daca citesti un comentariu rautacios, si inca unul si inca unul... vei ajunge la cel mai dragut comentariu! Acela trebuie sa fie in centrul atentiei tale! Nu conteaza cate comentarii de hate primesti, conteaza doar oamenii care te sustin, si care te respecta.
,, Vezi partea plina a paharului" chiar daca mai e doar o picatura, din acea mica picatura, se va face o mare, o mare plina de bucurii, incurajari si mai ales respect.
Sper ca te-am ajutat.

| FernandaSonami a răspuns:

Daca ești talentată in ceea ce faci și îți place ceea ce faci nu te lasă doar pentru niște hate-uri niciodată nu ai săi poți mulțumi pe toți nu te lasă de ceea ce-ți place credeama nu merită continuați treabă ta ceea ce-ți place pentru că nu ai cum sai mulțumești pe alti daca tu ești mulțumită de treabă pe care o faci și mai sunt oameni care te apreciază pentru munca ta gândește și la ei pe cei care îi ajuți sau amuzi cu nuca care o faci treci peste sunt mulți ce vor sa te doboare dar tu fi tare