| honey2804 a întrebat:

Suntem ceea ce iubim.sunteti de acord cu afirmatia asta?

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

DA, sigur. De multe ori, consideram ca ne indragostim de persoanele gresite sau spunem ca nu aveam aceleasi interese. Insa, undeva, stim ca impartasim ceva cu cineva, chiar daca nu ne dam seama. Daca te indragostesti, sa zicem, de un baiat emo, iar tu esti optimista si vesela, te intrebi ce te atrage la el, cand de fapt, undeva, in inima, stii ca si tu simti la fel ca el sau ca vrei sa-i fii alaturi, sa-l ajuti, sa-l sfatuiesti... Pupici, sper ca ti-am fost de folos.
Fundoi? PACE>

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Suntem ceea ce gandim.Gandirea e sigura in raport cu iubirea. Cele mai mari prostii le faci atunci cand nu gandesti si iubesti

| Nicoleta a răspuns:

In mare parte da.
Totusi, o persoana nu trebuie judecata dupa ceea ce iubeste sa faca.

| AnonimA a răspuns:

Buna eu unu nu prea unori iubim nalaughingnu conteaza fara argumente d data astalaughing

bafta:*