| Marissella a întrebat:

Baieti, voi cum o tachinati pe fata de care sunteti indragostiti?

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

O trag de par, o lovesc cu pumnul in gura si alte dulcegarii...

| DoarEuShAtaT a răspuns (pentru ombladon):

Tu vrei sa o tachinezi sau sa o bagi in spital?hee hee

| Marissella explică (pentru DoarEuShAtaT):

laughing) Asta ma intrebam si eu... prea violent, ombldon, s-ar putea sa o sperii si o va lua la fuga.

| Summoning a răspuns (pentru ombladon):

Esti un taran mars ma ca daca te prind pe strada iti dau eu un pumn in gura de nu iti mai trebuie femei toata viata ta

| ombladon a răspuns:

Era o gluma ma...

| DoarEuShAtaT a răspuns (pentru ombladon):

Aha...winking

| Marissella explică (pentru DoarEuShAtaT):

Eu vroiam un rasp. serios.

| dani701 a răspuns:

Nu stiu ce as face eu ca nu am tachinat niciodata o fata... sau nu mi-am dat seama. Dar am un coleg care Le pune piedica se impinge in ele etc. de astea... se baga cu ea in seama. Acuma Depinde ce varsta ailaughing si parerea mea este ca nu ar fi recomandat sa faci lucrul asta. Mai bine te duci si vorbesti cu ea decat sa faci ce am zis eu mai sushappy Baftatongue

| atotstiutorul007 a răspuns:

Pasarica.

| PuscaGoala a răspuns:

Eu sa fiu sincer ii pun piedica si apoi o prind repede.