| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteti multumit de liceul vostru? Ce plusuri si minusuri ii dati?

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

E ca penisul, note pe bani, colegi de 2 bani, care nu sunt uniti si incearca sa se frece pe la spate unul pe celelalt, multi cu pile si relatii, si problema este ca sunt la a2-a clasa din oras, ceea ce e alarmant intr-un oras important zic eu si intr-un liceu cu cu pretentii, scoala europeana, cica.

2 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Păi...
În oraşul în care sunt eu, există 2 licee.
Cel la care sunt eu, cică e mai exigent, şi numa tocilarii merg acolo laughing.
În schimb, cică la celălalt liceu, merg doar ţăranii şi proştii, pentru că acolo nu se face nu ştiu ce şcoală, acolo sunt elevii mai liberi, dar eu cred că dacă vrei să înveţi, poţi să înveţi oriunde.
Într-adevăr, liceul meu e puţin mai strict, şi plin de figuranţi, dar na, e ok.

| bbu2eugen a răspuns:

Sunt multumita chiar daca este puscarie sa stii ca si asta conteaza intr o scoala.