| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de iPhone-ul vostru? Eu am 6s si sunt perfect multumit de el

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Personal am iPhone 7 Plus si sunt foarte multumit de el.

| Xdreaper21 a răspuns:

Am avut un prieten care avea un mirobolant de iphone si de multe ori nu puteam suna la taxi ca el nu avea baterie iar noi nu aveam nr de taxi sau altele
Nu mi se pare iphone cine stie ce pe langa asta e o galagie de bani
Daca imi ia cineva un iphone 8 etc de ziua mea il accept(bine poate il vand si imi iau samsumg S8 plus sau mai pun putin si imi iau S9 plus

| devilshelp a răspuns:

Da, eu am 7 Plus si nu mi-a facut nicio problema. Il am de un an

| fyndtnydt7u a răspuns:

În general Iphone-ul este bun pentru poze. Iphone-ul este un gadget decent, dar nu e prea practic. Bateria se descarcă repede, iar nu toate aplicațiile funcționează pe el. Acum depinde mai mult de părerea unor utilizatori de Iphone, deși ar trebui să asculți și părerea unor utilizatori de Android