| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti obsedati de messenger? Eu cred ca am in lista mea de yahoo cam vreo 5 persoane care sunt online si la 3 dimineata rolling on the floor
Ma intreb cu cine vorbesc oamenii aia atat?
Eu una stau 10 minute si ma plictisesc de mess.
Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici eu nu sunt mare fană a mess-ului, tu stai mult în comparație cu mine care nu stau mai mult de 1-2 minute.
Mă obosește.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Vara asta am intrat numai sa trimit o poza, sau in cazuri din-astea de maxima importanta
ca pur si simplu ma enervez. mie nu imi place sa bag oamenii in seama, mi se pare ca sunt prea insistenta cand si in ziua aia, si in ailalta numai eu intreb de vorba.si ma plictiseste si statusu imi vine sa pun altu mereu, nu mai am poze, si tot o prostie cu messul asta.nici nu mai intruhappy
iar cei de stau asa traziu poate ca asa si-au format program. Poate ca una din Romania vorbeste cu prietenul ei din Canada noaptea.Ca atunci e cam zi pe-acolo.

| Ingerash a răspuns:

Eu sunt dependenta de TPU...

| danycosty a răspuns:

Eu stau pe mess cat timp este calculatorul aprins.Este setat sa porneasca odata cu aprinderea.De vorbit nu vorbesc prea mult, folosind doar mai putin de un sfert din timpul stat, la vorbit pe mess.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Eu stau cu mess`ul deschis aproape mereu!

Cand sunt plecata Lass la status "Nu sunt! Call me daca e ceva!"

Deci si cand sunt plecata il las deschis.In momentul acesta am 32 persoane online! Si vorbesc doar cu 10=]]

Disper... dar afluu barfe interesantee:X

In fine...Nu sunt dependenta dar vorbescu des cu prietenii si am si ce sa vorbesc cu ei!big grin

| DorelSudoru a răspuns:

Poi eu uneori nu intru deloc pe mess in unele zile.Si alti stau la 3 dim pe mess wtf

| DennK a răspuns:

Eu sunt aproape in fiecare zi.Trebuie si vreau sa stiu care`i treaba pe la scoala, o iesire pentru un proiect, ceva.+ca eu vb cu familia de departe, de unde sunt eu

| Aanddre a răspuns:

Eu nu pot spune ca sunt dependenta. Dar vorbesc cu prieteni thinking iar acum am inceput cu TPUrolling on the floor)) Daca mama/tata/fratimiu nu sunt acasa in weekend stau de dimineata pana seararolling on the floor chiar daca ma apuca durerea de cap/ochi ma duc pana la bucatarie si-mi revinrolling on the floor)

| cazacdenis a răspuns:

Eu stau 24 de ore din 24