| VasileMoldova a întrebat:

Sunteti pro sau impotriva rasismului inclusiv diferentierea dupa culoarea pielii

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Sunt împotriva rasismului de orice fel, chiar nu vad de ce noi rasa albă ne credem rasă superioară, înafara de culoarea pielii nu avem nimic în plus față de cei de culoare.

| VasileMoldova explică (pentru RobertMoon):

Ma motivat raspunsul tau Multumesc!

| RobertMoon a răspuns (pentru VasileMoldova):

Multumesc

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic impotriva celor din alte rase si culori
doar pe tigani nu pot sa ii sufar, da nu ca is mai negriciosi ci ca sunt needucati

| VasileMoldova explică (pentru suntserios):

Deci daca ai vedea un copil mulatru care este bine educat nu l-ai numi urit sau batjocori

| suntserios a răspuns (pentru VasileMoldova):

Normal ca nu l as batjocuri... nici pe mulatru, nici pe negru nici pe chinez... de ce as face asta?

| HadesSs a răspuns:

Mereu aud chestia asta eu nu sunt rasist dar nu suport tiganii laughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu unul sunt PRO. RESPECT MAXIM pentru HeillÓðinn cu raspunsul lui.

| Victoria18 a răspuns:

Impotriva rasismului.

| HeillÓðinn a răspuns:

Nu, nu cred intr-o judecata oferita pe baza rasei, sexului sau orientarii sexuale. In schimb, aprob National Socialismul si sunt in totala concordanta cu astfel de statute. Daca esti negru din Africa, ramai pe continentul tau si imperecheaza-te doar cu cei la fel ca tine, din aceeasi rasa si de pe acelasi continent. Lucru aplicat si pentru un individ din rasa ariana (fiind diferita de rasa alba) altfel acel individ merita acelasi dispret ca un negru ce face asta. Un genocid clar indreptat impotriva rasei albe exista, si la fel de mult si promovarea multiculturalismului (mass-media) si mixului rasial (in special industria pornografica).