| diana123321 a întrebat:

Sunteti reprezentant lady's? Ce avantaje aveti? imi recomandati acest job? cum sa devin si eu reprezentant?

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Buna. Sper ca ai primit toate informatiile pe care le asteptai:d.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu sunt reprezentant lady`s. Pai, fata de Avon si Orfline, este mult mai simplu deoarece un catalog se schimba odata la 45 de zile [ceea ce e mult mai convenabil decat la Avon unde se schimba din 14 in 14 zile]. E mult mai profitabila, si partea buna, se pot inscrie si minorii ba chiar si cei sub 14 ani! PEntru mai multe detalii ma gasesti la o_adriana_t
Sper ca te-am ajutat!

| Aryanna91 a răspuns:

Buna se pare ca ti-au fost prezentate deja avantajele de a fii reprezentant ladys! eu mai sunt inscris la o firma noua Margo e de cateva zile pe piata! are aproximativ acelasi sistem ca ladys! daca te tenteaza da-mi add bijuteriigiadarome