| B343 a întrebat:

Cum e sa fii reprezentant Lady's? Ce avantaje aveti si ce dezavantaje?

10 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

Pai mai bine la Oriflame sau Avon

| B343 explică (pentru Horia1313):

La oriflame sunt deja.

| consilierultau001 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si ce sa zic produsele mi se par mai de calitate si ieftine fata de celelalte firme, si primesti niste puncte in functie de valoarea vanduta

| B343 explică (pentru consilierultau001):

Bine, dar cum e cu regulile, discounturile etc?

| consilierultau001 a răspuns (pentru B343):

Pai stiu ca la sume mult mai mari ai anumite reduceri la nu stiu ce produse, nu stiu mai multe

| cokko a răspuns:

Pai avantajul ti-l faci singura, cu cat comenzile sunt mai mari, cu atat faci mai multi bani....dezavantajul este ca atunci cand iti vine curierul acasa trebuie sa ai toti banii in mana.....si daca cineva iti da o teapa din aia. te-ai ars

| simonaelena64 a răspuns:

Daca esti la liceu eu ti-as propune sa ai grija cu comnile date pentru ca unele fete nu iti dau bani ...sa fi reprezentant avon e mai avantajos dar sa fi la lady's nu e chiar asa avantajos oricum plata e de aproape 2 ori mai mica pentru tine si din cei bani iti iese si tie

| B343 explică (pentru simonaelena64):

Pai eu nu fac comanda pana nu mi se dau toti banii happy daca nu, nu le comand straight face

| simonaelena64 a răspuns (pentru B343):

altele nu gasesti

| Balan_Ema_1998 a răspuns:

Eu nu as alege sa fiu reprezentant Lady's :-).Mai bine AVON big grin