| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti tristi ca maine incepe scoala? Eu da.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu, o sa fie un trafic de cacao din cauza asta

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu am nimic cu scoala, doar ca e de cacao sistemul de invatamant de la noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Da. Iar vad toate pramatiile astea de copii care trec numai pe unde nu este o trecere de pietoni. Dupa daca ii calc vezi domne e vina mea.

| Kimball a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă, calci vreun copil, ai şansa sa-i faci la măsa altul (poate unu mai deştept)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezamagirea mea nu poate fi masurat si ziua mea a fost distrusa.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Nu am nimic cu scoala, adica ma voi intalni cu unii prieteni cu care nu m-am intalnit vacanta asta. Problema e ca a fost ataaaat de bine sa nu fac nimic, incat mi se greu sa incep din nou cu lectii, teste, note crying Dar nu-i nimic, trei saptamani si vacanta din nou rolling on the floor

| Bellutza02 a răspuns:

Deja mă apucă depresia, dar hei, dacă am supraviețuit atâția ani, mai pot câțiva.happy