| Danaciocan a întrebat:

Super mama din Sibiu e non stop?

6 răspunsuri:
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Asa spune zodia rac :}

| timidu89 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

E troll, m-am minunat cate intrebari o pus despre barbatul rac.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru timidu89):

Da într-o seara ier sau alaltăieri numai de rac vorbea bărbatul rac așa bărbatul rac nu știu cum bărbatul rac ce face simte laughing)))) și spunea ceva de fecioară era clar dacă ia era fecioara laughing)))) era 12 și noaptealaughing))) intrase raci ia rău laughing))))

| timidu89 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

O fi genul fata mare si fecioara laughing) Asa se explica obsesia cu racul ma gandesc

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru timidu89):

Fata mare? laughing)))))) Fecioară? laughing))))) hai ca asta a fost tare. laughing)))

| Danaciocan explică (pentru timidu89):

Nu am inteles