| 4Life a întrebat:

Cine este din Sibiu sa imi faca si mi-e turul cu mama pe acolo prin august?!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Scuze, dar nu sunt din Sibiu.
Eu iti dau un sfat... :
...Mai bine i`ati un ghid, deoarece el/ea iti va explica mult mai bine despre toate evenimentele petrecute in Sibiu, monumente istorice, locuri vechi etc. big grin
Ca poate daca iti zice cineva ca :'' Buna, sunt din Sibiu si as vrea eu sa-ti fiu ghid!'', poate nici ea/el nu stie ce s`a petrecut de exemplu in acel loc. big grin

Sper ca m`ai inteles si ma bucur daca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

1 răspuns:
| ioanalexandru a răspuns:

Eu sunt din sibiu.
tu de unde esti?