| kida_1642 a întrebat:

T. p. u am o intrebare la voi stiti vreo unu? s-a terminat nini de pe disney channel? pentru ca de ceva timp nu mai il da cine stie FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Nu s-a terminat, dar nu inteleg de ce nu il mai da pe Disney Channel.
Uite aici programul TV:
http://www.hotnews.ro/programul_tv/Disney+Channel

Si Nini nu mai da :((

Sper ca te-am ajutat! :)

Raaalucaaa;)

6 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu s-a terminat pentru ca Nini are 128 de episoade si la TV au fost difuzate dar 64. Nu stiu din ce cuza nu-l mai da, dar sper ca in curand sa-l dea din nou.

| xRaLuCaX a răspuns:

Nu s-a terminat, incepe la 9:20 eu ma uit in fiecare seara fundita;; x?

| Alexandra009 a răspuns:

Nu nu s-a terminat serialul, s-a terminat capitolul si o sa-l redea dupa vacanta intersemestriala la ora obisnuita
nu-s cum zice lumea ca si acum e canu-i nici in program
Sper ca te-am ajutat si sper sa-mi dai fundita si votul. pa-pa

| papys44 a răspuns:

Cica se ia o pauza.Si eu ma uitam si imi placea foarte mult.Ma enerveaza Diney Chanel fiindca dau pana la jumate si apoi pauza. oricum nu te agita

| Lleisha a răspuns:

Da? mereu dau la ora 9:45 si nu este!

| Bibi_5122 a răspuns:

@Sanadii. Nu s.au diguzat 64 de episoade. Astia de pe disnney channel l.au intrerupt la 60 ca s.au gandid sa mai bage niste prostii din alea pe care lumea le. a mai vazut deja de 100 de ori. Cica o sa revina din nou la televizor ori pe 15 februarie ori pe 21 nu stiu absolut sigurhee hee