| ciufiXXXXXX a întrebat:

Tableta Galaxy Note sau Iphone 5?
Si de ce ati ales asa?:*

Răspuns Câştigător
| IoanaMtfkr a răspuns:

Tabletă Galaxy Note, pentru că este mult mai tare, are ecranul mai mare, are multe aplicaţii gratis unde pe iPhone 5 sunt pe bani, şi costă de obiceai cam între 1-5 euro o aplicaţie pe iPhone 5 care pe galaxy note este gratis dacă ai google play.Ai un creionaş cu care poţi face desene, cu diferite culori, stiluri şi mărimi, le poţi salva în tabletă apoi pe calculator cu cablul USB, îţi poţi edita pozele de exemplu să te decupezi perfect cu ajutorul creionaşului, să te pui pe alt fundal, să îţi colorezi părul, să îţi pui alţi ochi, să îţi pui pălării, orice! Este foarte super, galaxy note este de un milion de ori mai bun decât iPhone 5, chiar dacă un iPhone 5 pare luxos şi interesant, nu este bun de nimic! Niciodată Apple nu se va compara cu Samsung! Ţi-am mai spus pe Samsung poţi lua aplicaţii gratis, unde pe iPhone costă mult! Adică să dai 20 de lei pe o aplicaţie? În plus, iPhonurile sunt urâte, au aşa o formă alungită, un ecran gros, pe când telefoanele Samsung sunt mai rezistente, au ecranul mai mare şi telefonul este mai subţire. Deci, alegerea mea este Galaxy Note! Dacă iei iPhone 5, o să îţi pară rău pentru că galaxy note este foarte bună!

1 răspuns:
| carhartt a răspuns:

IPhone 5.
În primul rând, când ies pe afară nu am chef să mă car cu cărămida după mine.
În al doilea rând, iPhone-ul este iPhone, mai ales versiunea 5, este foarte performant şi arată foarte bine. Pot spune că este mai performant decât acea tableta.
Eu recomand iPhone-ul.