| Bogdan07 a întrebat:

Tata are 1, 63, iar mama 1, 57, iar eu 1, 55 si am 13 ani, vreau sa stiu daca exista vreo metoda sa cresc inalt si daca da, care e aceea? Si bunicii sunt scunzi, dar am un unchi de 1, 90 si un var primar tot pe la acea inaltime + un var de varsta cu mine la 1, 70 si o sa ajunga si el la maturitate pe la 1, 80 si ceva? Ce sanse am sa cresc de 1, 75 +?

Răspuns Câştigător
| EuEduard a răspuns:

Da ai sanse sa cresti... eu ti-as recomanda atarnatul de o bara orizontala
Please funda sau macar vot

1 răspuns:
| andry98 a răspuns:

Io am 13 ani si am 1, 64