| Gogea23 a întrebat:

Saalut, am 14 ani si 5 luni, 62 kg si 1, 73m inaltime. Parintii mei sunt destul de scunzi si deja sunt cel mai inalt. Mama-1, 63; Tata- 1, 72/1,73m.

Vreau sa stiu cat credeti ca va fi inaltimea mea finala. Stiu ca tine de genetice si daca sunt deja mai inalt ca tata probabil nu o sa mai cresc mult dar am abia 14 ani si cred ca mai e timp sa devin ceva mai inalt.

Mentionez ca fac mult sport. Merciii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,69 :v

| MistretulPufos a răspuns:

Pai parintii mei au 1.60 si 1.62 si fratele meu de aproape 20 de ani are 1.76 sau ceva de genul, dar la nastre m-am nascut mai mare ca el...am 14 ani si nici o saptamana si 1.64. Cred ca o sa cresti cam maxim 1.80

| Takatsuki a răspuns:

Păi, acum depinde și ce sporturi faci. Nu prea cred că te îngrijorezi că te vei face prea înalt. Nu avem de unde știi înălțimea ta finală, poți să te faci și de 2 metri. :3