| Chocolattex3 a întrebat:

Tata sforaie si nu pot sa ma culc laughing! ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Baga-i o soseta in gura happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cumpara-ti din farmacie niste dopuri de urechi (sunt ieftine si eficiente), si ai rezolvat problema! Succes!

| CossMii a răspuns:

Cand nu poti sa dormi puneti mai multe perne peste cap sau baga`te sub plapuma si daca dormiti in camere diferite du`te cand vezi ca sforaie impingel sau trezeste`l si spune-i ca nu poti sa dormi si sa numai sforaie Fundaa?smug

| Akira a răspuns:

Te muti in alta camera.

| LoveBonJovi a răspuns:

Cumpără-i de la farmacie ceva pentru sforăit.
Sau cumpără-ţi ţie ceva dopuri de urechi.

| deux a răspuns:

Sa ii lipesti o perna pe fatalaughing cu bandarolling on the floor saaaau sa il stropesti cu apa rece din minut in minut.asta insemnand sa nu mai dormilaughing
sau sa il trezesti si sa ii spui sa nu mai doarma asa adancchatterbox. desi nu cred ca va reusilaughing

| aditimus a răspuns:

Ori iti cumperi dopuri, ori il intorci pe o parte

| Roxanne_4260 a răspuns:

Ţine-l de nas sau dă-i una big grin.

| MititiCa a răspuns:

Sunt la farmacie niste plasturi speciali care ii poate pune pe naswinking. si nu sunt scumpibig grin. incearca