| AlinaBarbi09 a întrebat:

Tatal meu se duce luni sa ma mute la o alta clasa ( tot din aceeasi scoala la care invat eu ), credeti ca ma mai primeste pe semestrul 1 la noua clasa la care vreau eu sa ma mut?

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Buna! Ce coincidenta si mama se duce tot luni si eu cred ca ne va primi pe amandoua deoarece nu are nicio piedica si daca nu sunt prea multi ne primeste sigur
Bafta noua!
Ti pup:*

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

De ce sa nu te primeasca? Nu o sa te primeasca doar daca is prea multi in clasa

| Morena12 a răspuns:

O sa te primeasca