| Min_2759 a întrebat:

Te'ai facut vreodata de ras? =.= povesteste

Răspuns Câştigător
| punkgirlloveyouzbang a răspuns:

Am fost la ziua baiatului pe care il placea.si i-am cumparat un tricou super tare din new yorker cand am ajuns aksa amvrut sa rup preutul din greseala am ciupit un pic tricoul si n-am observat m-am dus la ziua acestuia si a vnt momentul sa deschida cadurile s-a uitat la am meu si toata lumea a incepot sa rada...a 2 zi la skl el purta tricoul si dragul de el a scrs"tricou ispirat, primit de la anna"

fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| MARIA_3757 a răspuns:

Cine crezi ca o sa-ti spuna o astfel de poveste rolling on the floor))