| papatukjatlekjulk a întrebat:

Te-ai nascut in epoca potrivita sau ti-ar fi placut sa te nasti in alta perioada?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Departe de mine gandul ca m-am nascut in epoca potrivita.Mereu mi-am dorit sa ma fi nascut in epoca aceea a fustelor lungi pe arcuri, a domnilor care se duelau cand cineva atenta la onoarea unei domnisoare si cand lumea punea accent pe evolutie spirituala.Cand exista iubire purawinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Într-o altă perioadă.
Pa, pa

| Elena1234456 a răspuns:

E bine asa. Dar mi-ar fi placut sa traiesc putin in Egipt in epoca faraonilor love struck ma fascineaza happy.

| Silvia a răspuns:

M-am nascut bine acumhappy.

| Raiden a răspuns:

Este perfect cum e acum, nu mi-as dori nimic mai mult.

| syme a răspuns:

Mi-ar fi placut sa ma nasc prin anul 1272 si sa fi fost prieten cu William Wallace. Dar m-am nascut in 1986 si sunt prieten cu cineva si mai important. happy

| blaksoul12 a răspuns:

E bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e bine asahee hee.