| Raul a întrebat:

Voi ce credeti? V-ati nascut in locul potrivit, sau in perioada potrivita?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place viata mea! Da! m-am nascut la locul potrivit cu parintii potriviti si am o viata cu bune si rele dar ma descurc privind inainte cu optimism! Perioada potrivita? Hmm... poate nu m-am nascut in tara potrivita(asta poate!) Imi place si melodia lui Guess Who-Locul potrivit! Totul ramane de vazut cum va fi si in viitor! nu prea conteaza unde te nasti conteaza ce faci in viata cum e viata ta!

| Barajag a răspuns:

Am fost si voi fi intotdeauna norocoasa ca m-am nascut in locul potrivitbig grinDespre perioada iti pot spune ca mi-as fi dorit sa fi fost mai tanara decat sunthee hee

| OanaG a răspuns:

Da

| HBK a răspuns:

Ca oricare om, mi-as dorit si eu ceva mai mult, dar sunt realist, ma consolez si tratez problema ca atare.

| zalisa a răspuns:

M-am născut în locul nepotrivit, la timpul nepotrivit...
Bze

| darkstar a răspuns:

laughing timpul e potrivit da locu...lasa de dorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nascut atunci cand trebuia. Daca m-am nascut in aceasta perioada si in acest loc, sunt mandra happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de parere ca e bine asahee hee.