| sandy97 a întrebat:

Te poti depila pe mana cu crema?big grintongue

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Buna

crema o poti intinde cu mana... dar dupa timpul in care aceasta trebuie sa actioneze, o indepartezi cu un buretel (frecand) si apoi te speli cu apa doar... nu e bine sa folosesti creme sau sapunuri, timp de 24 ore dupa ce te-ai epilat happy

funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Da.merge si iti recomandhee hee
e hidos sa vezi o femeie cu par pe picioare maini etchee heewinking

| alissa6 a răspuns:

Sigur ca da.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Buna.Da normal insa nu iti recomand nici cu ceara nici cu nimic altceva... daca te epilezi pe mana o sa iti creasca parul de 10 ori mai mare si mai des.si eu sunt un pic paroasabig grin pe mana da nu fa nimic cu timpul cade singur.

| NoSmile a răspuns:

Da.de ce nu? dar nu iti recomand,deoarece in timp iti va creste si mai mult par,mai des si mai vizibil. daca cineva te place intr-adevar,nu crezi ca te place cum esti? oricum, e decizia ta, eu ti-am dat doar un mic sfat.