| cristina71 a întrebat:

Te poti face contabil si fara facultate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca iti deschizi afacere si prinzi conocimente de la cineva ajungi contabil privat.

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu e mare diferenta nici daca ai face facultate de contabilitate tot somer ramai

| cristina71 explică (pentru elasexygagica):

De unde stii tu sigur?

| elasexygagica a răspuns (pentru cristina71):

Nu prea faci nimic cu facultatiile astea de stinte economice, cauta ceva mai serios, ceva care sa iti asigure un trai bun gen medicina, inginerie, informatica, farmacie, politie. e plina tara de economisti care lucreaza la real si macdonaldssad