| CuteCurly a întrebat:

Telefoanele de pe okazii sunt bune, nu? Adică şi dacă sunt second hand. Este adevărat că Samsung Galaxy s3 este acum cel mai bun telefon şi nu Iphone'ul 5? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Pai a aparut Samsung Galaxy S4, deci...nu mai e S3 chiar cel mai bun. Pe okazii alea SH la preturi f mici (noi fiind scumpe) sunt copii chinezesti.

4 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Prin intermediul site-ului Okazii.ro se pot cumpara produse in siguranta. Okazii.ro protejeaza cumparatorii prin intermediul serviciului Garantia de Livrare. Principalul avantaj al acestui serviciu este protectia sporita a cumparatorului prin garantarea primirii produsului descris pe site. In caz contrar, utilizatorul poate solicita returnarea articolului în termen de 3 zile lucratoare de la primirea acestuia. In aceasta perioada contravaloarea produselor achizitionate prin intermediul Garantiei de Livrare este blocata intr-un cont intermediar, detinut de catre Okazii.ro. Daca in acest interval cumparatorul nu reclama conformitatea produsului cu descrierea de pe site, banii sunt deblocati si transmisi mai departe vanzatorului. Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Un utilizator mai poate alege si primirea articolului cumparat prin Predare personala sau la punctul de livrare Okazii.ro din cadrul Magazinului Domo aflat in incinta Baneasa Shopping City, Bucuresti. Astfel se asigura faptul ca produsul pe care utilizatorul il achizitioneaza este cel dorit si tranzactia se incheie numai daca articolul corespunde calitatii si caracteristicilor pe care vanzatorul le-a furnizat in anunt.

Pentru orice intrebari, nelamuriri sau informatii suplimentare legate de activitatea dumenavoastra de pe Okazii.ro, nu ezitati sa-i contactati pe colegii mei din echipa Asistenta Clienti Okazii.ro, pe e-mail la suport@okazii.ro sau telefonic la 0374.652.944 (0374. OKAZII), de luni pana sambata, intre orele 9.00 -21.00.

O zi placuta,
Okazii.ro

| Anonimus69420 a răspuns:

NU cumpara de pe okazii, risti sa fi pacalita.Si da, s3 este de 100000 ori mai bun decat iPhone 5

| CuteCurly explică (pentru Anonimus69420):

Dar daca as cumpara, ca as vrea un telefon de acolo :/ Nu as putea sa-l returnez? Sau prima data sa-l verific si apoi sa-l platesc.