| Mihai_Emil_1986 a întrebat:

Salut.vreau sa imi iau un telefon second hand LG CE 0188 Touchscreen si nu stiu mare lucru despre el.cat este de bun? este fiabil? Am inteles ca telefoanele LG cu Touchscreen nu sunt bune, este adevarat? mersi

Răspuns Câştigător
| booy a răspuns:

Recunos si eu am avut un LG cu touchscreen si nu a fost bun deloc.Cred ca a fost cel mai prost telefon pe care l-am avut.

2 răspunsuri:
| BlondyeStefy a răspuns:

De ce sa iti iei second hand cant cu 560 de lei poti sa iti iei Samsung Galaxy Chat si este foarte bun sau cu vreo 300 de lei poti Allwiev Q2 Cloud

| Mihai_Emil_1986 explică (pentru BlondyeStefy):

De ce sh? lipsa de capital.acesta l-am gasit la 120 lei, cam zgariat dar nu ma deranjeaza aspectul asta.eu vroiam sa stiu daca este bun el ca telefon pentru ca am auzit ca LG nu sunt bune.este adevarat?