| Bii26 a întrebat:

Telefon samsungS3030-problema mare cu el!

mi s-au blocat tastele din stanga(nu mai pot suna, si nici nu pot intra in meniu)

stie cineva de ce si cum pot sa-l repar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il duci la repearat, nu prea ai putea sa il repari singurahappy

4 răspunsuri:
| Bii26 explică:

Pai, in orice caz:daca la tine din 29 decembrie vechi, oricum mi s-au deblocatlaughing nu stiu ce i-am facut!rolling on the floormersi oricum pentru ajutor!

| Bii26 explică:

2009tongue

| ralucutza_2655 a răspuns:

Probabil ti vechi... i-ati alte butoane...si totul e ok nu costa mult de loc i-ati alta carcasa cu tot cu butoane costa 5 leibig grinsucces

| ralucutza_2655 a răspuns:

Si eu de unde sa stiu de cand il ai?laughing