| LoVe_6598 a întrebat:

Termenii si conditiile noi de la jocul Lady popular in ce consta mai pe scurt? ca nu imi apare. se plateste in plus la factura din cauza jocului? Ca inca nu am acceptat atunci cand mi-a aparut.
Va rog spuneti-mi pe scurrt!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, nu-s e plateste. Si poti sa-ti cumperi diamnte (singurul lucru acre se plateste sau Premium Account ). Deci nu, nu platesti in plus decat daca vrei cele enumerate de mine.big grin. pENTRU ALTE INFORMATI POTI SA-MI TRIMITI UN MESAJ :d
tE AJUT CU PLACERE :*