| Danielita a întrebat:

Termin clasa a 8 A si vreau si eu niste statusuri de despartire dar nu foarte triste. multumesc. pentru cele mai frumoase funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite unul care mie îmi place foarte mult: "Prietenii sunt ca stelele, chiar dacă nu se văd mereu, ştii că sunt întotdeauna la locul lor şi te aşteaptă."
Dacă vrei un mic ajutor la română, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| bury_5495 a răspuns:

Vara asta nu va ardeti aiurea la soare ca poate razele lui voi fi colegi cu noi intr-a 9-a. take care. lol